FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Na wykłady Bioethics Lab można zapisać się poprzez specjalny Formularz

Po zapisaniu się, otrzymasz link do najbliższego spotkania oraz informacje o kolejnych wykładach.

Nie. Wykłady Bioethics Lab są bezpłatne.

Tak. Jeśli chcesz uzyskać certyfikat uczestnictwa w wykładzie, napisz do nas: [email protected]. Po zakończonym spotkaniu otrzymasz link z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety zwrotnej, która pozwoli nam potwierdzić Twoje faktyczne uczestnictwo w wykładzie. W odpowiedzi otrzymasz imienny certyfikat uczestnictwa w spotkaniu.

Prawo do korzystania z materiałów Interdyscyplinarnej Akademii Bioetyki reguluje pkt. 2 rozd. 9 Regulaminu – “Użytkownicy mogą wykorzystywać Materiały wyłącznie w celach niekomercyjnych dla siebie poprzez ich wyświetlanie, odtwarzanie na własne potrzeby, wydruk na własne potrzeby, wykonywanie notatek. Treści wykładu mogą być wykorzystywane dla celów edukacyjnych, a także przez nauczycieli w procesie dydaktycznym, poprzez wykonywanie opracowań, ich wyświetlanie lub okazywanie uczniom”

Upewnij się, czy mail nie wpadł do niechcianego folderu typu „spam” lub „oferty”. Jeśli mail nie dotarł, prosimy o wysłanie maila na adres [email protected].

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Regulamin

Prywatność i Ciasteczka