O nas

Interdyscyplinarna Akademia Bioetyki to wyjątkowy projekt wielodyscyplinarny mający na celu popularyzację nauki, rozwój bioetyki i edukacji bioetycznej w naszym kraju, a także promocję wiedzy i badań naukowych w zakresie nauk przyrodniczych i medycznych, które są nieodłącznie związane z licznymi, wciąż nowymi dylematami natury etycznej.


Postęp, który dokonuje się w ostatnich latach w zakresie rozwoju nowych technologii biomedycznych i wciąż postępujących badań naukowych wymaga szczegółowego monitoringu i właściwej odpowiedzi środowiska naukowego na liczne, dotychczas nieznane zagrożenia etyczne. 


Oferujemy poszerzanie wiedzy i szkolenie naukowców stających przed wciąż nowymi dylematami bioetycznymi, a także szkolenie w zakresie bioetyki biologów, biotechnologów i innych specjalistów w zakresie nauk przyrodniczych czy medycznych, rozpoczynając już od studentów uczelni wyższych.


Nie chcemy poprzestać na edukacji wyłącznie specjalistów. Konieczne jest również budowanie świadomości wyzwań bioetycznych w całym społeczeństwie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Regulamin

Prywatność i Ciasteczka