Strona główna » Sesja Q&A przełożona

Sesja Q&A przełożona

by admin
Szanowni Państwo, niestety z przyczyn losowych musieliśmy przełożyć dzisiejszą sesję Q&A z ks. prof. dr hab. Grzegorzem Hołubem do wykładu o handlu organami. Przepraszamy za tę niedogodność. Odbędzie się ona we czwartek 1 grudnia o godz. 19.00. Zapraszamy!

Przypominamy, że 17 listopada na naszym kanale YouTube odbyła się premiera wykładu ks. prof. dra hab. Grzegorza Hołuba pt. „Handel organami”. Pytania do sesji Q&A można przesyłać na adres [email protected].

– Człowiek i jego ciało jest pewną wartością wielką i nie możemy sprowadzić tej rzeczywistości do czegoś niskiego, czegoś co byłoby formą towaru na sprzedaż – mówi ks. prof. dr hab. Grzegorz Hołub, filozof i bioetyk z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie na temat handlu organami, który był przedmiotem kolejnego wykładu z cyklu BioethicsLab organizowanego przez Interdyscyplinarną Akademię Bioetyki.

You may also like

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Regulamin

Prywatność i Ciasteczka