Strona główna » Programy zdrowego stylu życia dobrze wpływają na ciążę  

Programy zdrowego stylu życia dobrze wpływają na ciążę  

by admin
Jak pokazują badania przeprowadzone na Uniwersytecie Monash, programy zdrowego stylu życia dla kobiet w ciąży wspierają je w „osiąganiu zdrowych ciąż” oraz poprawiają stan zdrowia.

Przegląd systematyczny obejmował 34 546 kobiet w ciąży i podkreślał, że wspieranie mam za pomocą zorganizowanych programów zdrowego stylu życia, który zapewnia ustrukturyzowane, oparte na dowodach informacje zdrowotne, porady i wskazówki od profesjonalistów dotyczące zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej na tym etapie życia, pomaga uzyskać „zdrowszą ciążę” i znacznie łagodzi powikłania ciążowe.

Co więcej, programy te zapewniają również oszczędność kosztów dla szpitali i systemu opieki zdrowotnej, skutkując mniej kosztownymi interwencjami, takimi jak cesarskie cięcia i mniejszą liczbą przyjęć niemowląt na oddziały intensywnej opieki noworodkowej.

Czytaj więcej: medicalxpress.com 

You may also like

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Regulamin

Prywatność i Ciasteczka